Суддя Чаус: валіза, вокзал, оркестр

0 коментувати
У представників еліти часів Януковича вибір такий: або в'язниця, або Росія

На місці судді Чауса, який вчора пішов у відпустку (попередньо - до 1 вересня), я організував би собі шикарний від'їзд з України. У відпустку. На волю. В Росію. Назавжди.

Ввечері, орендувавши повністю люкс-вагон (є такий - з джакузі, двомісним ложем, баром, ще якимись пристроями - по Росії в такому їздять Жириновський і Алла Пугачова), запросивши телекамери всіх українських телеканалів, запросивши обов'язково оркестр (можна духовий, але, заробивши стільки грошей, скільки цей суддя, можна і оркестр Київської опери (підозрюю, зібрати цей оркестр буде простіше, ніж Верховну Раду - все ж таки, не 450 чоловік, а 70-80), а також ще кордебалет-шоу. Можна розоритися також і на невеличкий концерт: я б покликав Настю-Потапа, Аню Лорак, Повалій, Світлану Лободу, Ірину Бур'ян.

Отже, цей спецвагон чіпляють до поїзда № 6 «Київ - Москва», грає оркестр (я б замовив полонез Огінського «Прощання з Батьківщиною», але можна і «Прощання слов'янки»), потім - квартет Лорак, Повалій, Лободи та Бур'ян співає в терцію на чотири голоси «Як тебе не любити, Києве мій», яка під кінець непомітно і плавно перетікає в «Підмосковні вечори».

Якщо серед натовпу проводжаючих на пероні раптом з'явиться депутат Андрій Денисенко, можна буде кинути в нього з вікна пляшкою з водою. Ну, або літровою банкою, але краще без грошей.

Якщо раптом на кордоні міграційна служба України спробує обнулити закордонний паспорт цього ревного служителя Феміди, то в Росію громадяни України можуть виїжджати і за внутрішніми паспортами. Правда, готівкою можна провезти з собою не більше 10 тис. доларів. Зате банківських карток - необмежену кількість. Проте, є технологія, як провезти готівкою велику суму: потрібно, щоб по 10 тисяч у.о. провезли інші люди - за 100 доларів мисливці знайдуться.

Трилітрові банки з «зеленню» по скайпу поки що, на жаль, не навчилися передавати

У Росії Чаусу варто відразу ж попросити політичного притулку і купити невеликий маєток десь за 15-м кілометром Рублево-Успенського шосе. Десь за 6-7 млн. у.о. (це всього лише десь 20-25 трилітрових банок грошей). Головне - з поїзда не забути подзвонити Юрію Володимировичу Єнакіївському - може, він до приїзду поїзда в Москву підметушиться та що-небудь пригляне.

Французу-вчителю у недописаній повісті Пушкіна Дубровський говорив: «У місті скажете, що вас пограбував Дубровський. Вам повірять». Судді Чаусу можна буде сказати, що кривава бендерівського нацистсько-фашистська хунта не тільки пограбувала його, не тільки розіпнула на дошці оголошень, а й засудила на шашлик - за вірність ідеалам Русского Міра і Великої Перемоги (якщо він не в курсі, хто такий Русскій Мір , думаю, знайдуться бажаючі роз'яснити йому це питання всього лише за півлітра (грошей, не самогону).

Краще не згадувати про Назара Холодницького, зате поскаржитися на Юрія Луценка - повірять відразу. Ну а решта кримінальних та цивільних справ, які знаходяться в провадженні цього славного сина юстиції, він може вирішити з Росії, з Рубльовки, по скайпу.

Правда, трилітрові банки з «зеленню», та й навіть 1,8-літрові у відповідь по скайпу поки що, на жаль, погано пересилаються. Але можна вибрати банки і поменше - 0,5 або 0,35 л. Хоча по вайберу, можливо, і трилітрові підуть непогано.

Загалом, славетний суддя може поповнити славну когорту політичної еміграції ім. Януковича. Не виключено, що вибір для нього тепер такий: або в'язниця, або Росія. Для Гамлета вся Данія була в'язницею. Для єнакіївських, донецьких, луганських і багатьох інших прекрасних людей в'язницею поступово стає Росія. Ну, або якщо кому дуже пощастить, ще й Монако (як Єнакіївському) або Лондон (як Онищенку). Отже, вечір, вокзал, оркестр.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.