"Русский мир" виявився Ордою

6 коментувати
У місцях зіткнення

У місцях зіткнення "ополченців" з українськими військовими з боку "русского мира" стоять не етнічні слов'яни, а чеченці, буряти і т. д.

Або ж це Орда до певного моменту натягала на себе маски і декорації "русского мира"

Російський Світ при найближчому розгляді виявився Ордою.

Кремлівські і дотичні до них політтехнологи, а також теоретики гібридної війни з Генштабу та Міністерства оборони РФ придумали дуже правильну (з точки зору інтересів Кремля) річ: щоб в місцях безпосереднього зіткнення "ополченців" і "трактористів" з українськими військовими (передня лінія оборони ЛДНР, блокпости на в'їздах у ЛДНР, прикордонної застави з боку Криму в Чонгарі, Красноперекопську та на Арабатській Стрілці) з боку РФ воювали і стояли не етнічні слов'яни, а неслов'яни - чеченці, буряти, начебто якути теж, начебто дагестанці та інгуші.

А чому?

А тому що росіяни, навіть найбільш пропутінські, навіть найбільш ватні, навіть найбільш безнадійні, в екстремальній ситуації завжди знайдуть спільну мову і точки дотику з українцями.

З бурятами і чеченами українцям ніби нема про що говорити

Багато таких ситуацій, коли російські "добровольці" телефонують з мобільних українським "карателям" і кажуть: мовляв, хохли, давайте валіть звідти, ми вас зараз обстрілювати будемо. Подібні ситуації трапляються і в зворотному напрямку. А ось з бурятами і чеченами - ніби нема про що говорити.

"Русский мир" натягнув на себе маску Орди. Або ж навпаки: це Орда до певного моменту натягала на себе маски і декорації "русского мира"? Або "русский мир" - це і є трохи зовні слов'янизована Орда?


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.