Російська пропаганда знову взялася за Україну

14 коментувати
Грошей немає, тому ви тримаєтеся. І більше дивіться телевізор

Грошей немає, тому ви тримаєтеся. І більше дивіться телевізор

У російській федеральній пропаганді на українському фронті в новому сезоні помітні, як мінімум, дві важливі інновації

1. Українська тема знову в топі.

Якщо в попередньому сезоні її стало менше (продюсери і телекритики говорили, що Україна стала втомлювати російських телеглядачів), то зараз — знову цікаво, оскільки внутрішньоросійські проблеми краще не розбурхувати (особливо після виборів), а сирійська тема — надто далека, абстрактна і локальна, але її теж крутять, адже саме в Сирії "ми встали з колін". З Америкою вже розібралися: Трамп — він за нас, за Росію. Хілларі — вона справжня бандерівка, вона погана. Ось тільки Бред Пітт з Анджеліною — ну як вони могли, як могли! Отже, Порошенко знову — виплодок пекла, на тлі якого навіть Тимошенко можна цитувати без чортихань і принизливих прокльонів, як було ще донедавна.

До речі, і загальний обсяг політичного мовлення помітно збільшився. Наприклад, на одному федеральному каналі денне шоу в минулому сезоні складалося з 2 частин по 45 хвилин, тепер з 3. На іншому каналі аналогічне шоу в кінці минулого сезону тривало 70 хвилин, нещодавно — 90, із цього понеділка — 130 хвилин. Закономірність зрозуміла: грошей немає, тому ви тримаєтеся. І більше дивіться телевізор. Ну а телевізор вам (тобто нам) все розкаже — хто в усьому винен, як правильно любити владу, а також про фашистів, нацистів та інших. Інакше кажучи, скорочення обсягу ресурсів, що підлягають феодальному переділу, веде до збільшення пропаганди і до посилення політичного режиму — з віддаленою перспективою масових репресій.

Російська пропаганда робить вигляд, що між українською русофобією і подіями навколо Криму і Донбасу немає причинно-наслідкового зв'язку

2. З'явився новий лейтмотив — українська русофобія.

Мовляв, брати-українці, закінчуйте вже зі своєю русофобією. Скільки можна, Женіть ваших держдепівських ляльковиків і повертайтеся швидше в єдиний народ! Въ Русскій Міръ! Ну, брати чи не брати? Ну, серйозно? Адже ми приречені на дружбу!

Російська пропаганда робить вигляд, що між українською русофобією (а точніше — путінофобією, кремлефобією, імперофобією) і подіями навколо Криму і Донбасу немає причинно-наслідкового зв'язку. І звідки тільки береться ця русофобська бацила, ось що дивно й цікаво? Не інакше як із Держдепу. Адже ми вас (українців) так любимо, так любимо! Чому ж ви нас розлюбили? А Крим? Ну так, який Крим? Забудьте ви про Крим! Причому тут Крим?

До речі, у країнах третього світу більше половини дівчат не в курсі про причинно-наслідковий зв'язок між сексом і вагітністю.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.