Гілларі проти Трампа: 1:1

2 коментувати
Вибори у США як новий фронт російсько-української війни

Є таке прислів'я: «Козак не без щастя, дівка не без долі». Це я до того, що Гілларі все ж завдала удару тандему «Трамп – Путін» у відповідь на недавній скандал зі зломом її електронного листування – нібито наближеними до Кремля хакерами. Пол Манафорт зі скандалом пішов з передвиборного штабу «американського Жириновського». А вслід йому мчать привиди в'язниці і тринадцяти мільйонів Януковича, нібито отриманих Манафортом у штабі Партії регіонів, а потім нібито й в Оппоблоці теж.

Одного разу я десь напівсерйозно написав, що все в Східній Європі, а іноді й у всьому світі, обумовлюється когнітивною (смисловою) війною між Росією та Україною. Але найцікавішим виявилося те, що за останні два з половиною роки це все поступово починає збуватися й ставати правдою.

А ще цікавіше те, що російсько-українська війна ведеться тепер не тільки на Донецькому фронті, не тільки на інформаційно-психологічному (Останкінському) фронті, не тільки на економічному та дипломатичному фронтах. Віднедавна вона ще ведеться й на американському передвиборному фронті: за Україну грає Гілларі, за Росію і Кремль — Трамп.

Це їм там в Штатах здається, що вони — єдина наддержава і світовий жандарм, пуп землі і нульовий меридіан, всесвітній обком і загальний ляльковод, а насправді це тут, в Росії та Україні, вирішується і питання Третьої світової війни, і їх власна доля — що б про це не думали всі Ротшильди і Рокфеллери разом узяті.

Саме російсько-українська війна виявляє недосконалість нинішнього світоустрою

Російсько-українська війна має фундаментальні — онтологічні та світоглядні — причини. Справа не просто в геополітиці або боротьбі за ресурси. Саме російсько-українська війна виявляє недосконалість нинішнього світоустрою і міжнародної політичної системи.

Саме з російсько-української війни, як трагедія з духу музики у Ніцше, народиться новий світ та нові принципи світоустрою. Як виявилося, не тільки Росія, а й Україна має відношення до граничних сенсів існування людства. Зараз вона прямо на наших очах вписує себе в світову історію.

Загалом, як сказав один відомий  поет із задатками геніальності, що рано помер

«Я постою у края бездны

И вдруг пойму, сломясь в тоске,

Что всё на свете — только песня

На украинском языке».

:

.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.