Чого досягнув Порошенко

6 коментувати
Досягнення президента з точки зору його власних інтересів, репутації і ефективності

У суботу Петро Порошенко відсвяткував свій п'ятдесятий день народження, а в соцмережах був організований флешмоб з привітаннями президента. Це наштовхнуло на думку підвести проміжні підсумки діяльності Порошенка.

За ці півтора року результати (з точки зору його власних інтересів, репутації і ефективності), в моєму розумінні, такі:

1. Міжнародна дипломатія: чудово, прекрасно.

2. Реформи, модернізація: погано, місцями жахливо, в деяких аспектах - безнадійно.

3. Боротьба з корупцією: в цілому погано, наявність Саакашвілі залишає деякі надії.

4. Війна в Донбасі: у цілому, погано. Якщо виходити з формули "могло б бути і гірше, могла б бути Новоросія від Харкова до Одеси", то є світлі місця.

5. Внутрішня політика: швидше, погано - від БПП балотуються зараз нерідко такі особистості, що Янукович аплодує стоячи.

Мене зовсім не цікавить доля легендарної Липецької фабрики

6. Кадрова політика: є точкові удачі, але в цілому - погано. Хоча, де взяти хороших, ніхто не сказав. Зараз ключове питання в плані кадрів: коли буде новий прем'єр і хто ним буде?

7. Його власний бізнес: мене зовсім не цікавить доля легендарної Липецької фабрики. Як кажуть, спробуйте її купити і не отримати по голові бейсбольною битою в околицях Кремля.

8. Боротьба з феодалізмом: погано, квазі-феодальна система зберігається. Але щось у цьому феодалізмі тріснуло і відновленню вже не підлягає. Так що - справа часу.

Резюме: без хорошого прем'єра, якому будуть делеговані реальні можливості робити реформи, без хорошого головного по війні, без синкліту, відповідального за реформи, буде великий, блискучий, сяючий на сонці мідний таз.

P. S. Під час українських президентських виборів-2014 я говорив, що, якщо президента не оберуть у першому турі, то в другому переможе Путін. Поки все йде за планом.

Оригінал опублікований на сайті «Слова і смисли» Okara.org


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.