Бабусі зробили вибір за нас

4 коментувати
Поки ви гальмуєте і не йдете на вибори, керуючись чистоплюйством.

Вибори в українському місті Полтава — класичний приклад пенсіонерократії.
Поки ледачі молоді виборці гальмували, пенсіонери з активною життєвою позицією (в сенсі ті, що активно тусили на виборах і навколо виборів) зробили свій вибір. Цукор (8 кг на людину) і аптечки (1-2 шт.) зірвали банк, і вийшли у другий тур, залишивши далеко позаду молодих, креативних, енергійних, націоналістичних, модернізаційних кандидатів і навіть одного старожила ЦК ВЛКСМ.

Ситуація набагато гірше тієї, що сталася в Києві, Одесі, Дніпропетровську і навіть Харкові. Гірше, тому що соромливіше, безнадійніше, тупіше і невідворотніше. Зрозуміло, справа не тільки в цукрі, але і в почутті надійності, захищеності, стабільності, яке вселяли кандидати-лідери. Але від цього не легше, а важче.

Якщо в інших містах хоча б залишилася надія на альтернативу, то на батьківщині Гоголя, Котляревського, Зощенка, Віри Холодної, Сковороди, Паїсія Величковського, перекладача "Іліади" Гнєдича і Вадима Казаченко у другому турі буде як в соцреалізмі: "гарне" буде боротися з "ще кращим".

Слава виборцям міста Глухова Сумської області

Слава виборцям міста Глухова Сумської області, давньої козацької столиці. Хто не в курсі: там мером у першому турі обрали французького українця або українського француза Мішеля Терещенка — нащадка відомої династії підприємців та меценатів. Альтернативою йому був колишній — ставленик відомого олігарха-кгбіста.

Звичайно, найлегше рішення — встановити верхній віковий ценз для виборців (хоча є чимало досвідчених і дуже розумних пенсіонерів). Зрозуміло, це неможливо. Загалом, поки ви гальмуєте і не йдете на вибори, керуючись чистоплюйством — ну або просто лінь туди йти, ваші бабусі прийдуть і визначать ваше майбутнє, яке набагато гірше їх минулого.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.