Заслужити безвізовий режим. На нас чекає непростий рік

3 коментувати
Нам потрібно від гасел переходити до більш практичним, зрозумілим і корисним для кожного українця речей

Ситуація настільки швидко змінюється, що прогнозувати, що чекає на Україну 2016 року, неймовірно складно. Проте з упевненістю можна сказати одне: рік буде дуже важким. Але при цьому 2016 рік нарешті визначить, на чому ми стоїмо та куди ми будемо рухатися далі – і в питаннях внутрішньої політики, і, безумовно, щодо темпів просування України на Захід та євроінтеграції.

Але мені чомусь здається, що цей рік за підсумками буде все ж для нас, українців, успішним, оскільки позитивні тенденції, які ми зараз спостерігаємо як всередині країни, так і у зовнішній політиці, матимуть перші хороші результати.

Зокрема, дуже хотілося б, щоб одним із цих добрих результатів стало набуття чинності безвізовим режимом з ЄС вже влітку (міністр закордонних справ України Павло Клімкін спрогнозував, що в разі успішної реалізації реформ українці можуть отримати безвізовий режим навесні-влітку 2016 рокуНВ).

Але потрібно пам'ятати: безвізовий режим європейці пообіцяли нам під чесне слово, що наші рідні парламент і уряд доведуть справу реформ до кінця. Дуже хотілося б, щоб так і сталося. Тоді отримання безвізового режиму стане ще однією складовою європейського вектора розвитку.

Безвізовий режим нам пообіцяли під чесне слово, що реформи будуть доведені до кінця

Нам потрібно від гасел переходити до більш практичних, зрозумілих і корисних для кожного українця речей.

Хоча в найближчі 12 місяців нам усім буде непросто. Проте я вірю в позитив і хочу сподіватися, що наприкінці наступного року ми зможемо озирнутися на зроблене і сказати: так, за цей рік ми просунулися набагато ближче до своїх євроатлантичних і європейських цілей, і зробили це швидше, ніж очікувалося.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.