Запас міцності Путіна

10 коментувати
Незначні кроки на російського президента не діють, оскільки його особисті проблеми від санкцій не збільшуються

Введення санкцій проти російських компаній, пов'язаних з будівництвом моста через Керченську протоку – правильний сигнал, але росіяни на нього жодним чином не відреагували. Що це означає?

Це означає, що незначні кроки на Путіна не діють. Оскільки його особисті проблеми від санкцій не збільшуються – у нього залишаються всі ті ж можливості, всі ті ж активи, все той же політичний вплив – його не турбують ці санкції.

Вони вплинуть на населення, але, як відомо, в Москві на потреби людей дивляться у великий, але перевернутий бінокль.

Тому, якщо намагатися вплинути на Путіна через маленькі кроки, то потрібно розраховувати цю стратегію на десятиліття. Не думаю, що його політичне життя триватиме настільки довго, а значить, ця схема його влаштовує: то й що, якщо резервний фонд зменшиться на кілька мільярдів? Ці аргументи не мають значення для Путіна.

Для середньостатистичного європейського лідера подібні аргументи були б дуже важливі – в нього тут таки вчепилися б політичні опоненти. Путін же, критикувати якого в Росії не тільки ніхто не насмілиться, але навіть не подумає про таку можливість, може не звертати на це уваги. Запас міцності у нього дуже великий.

У Москві на потреби людей дивляться у великий, але перевернутий бінокль

Потрібно діяти жорсткіше і швидше, і тоді ситуація може змінитися. А вводити незначні санкції або писати нові плани про домовленості марно, тим більше, що Путін чітко дав зрозуміти, що не збирається поспішати з Нормандським форматом. Своє повернення до переговорів він буде обумовлювати новими вимогами за наш рахунок, якщо йдеться про Україну, або за рахунок поступок західної коаліції, якщо справа стосується Сирії.

Саме тому недалекоглядна політика наших західних партнерів викликає все більше побоювань.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.