Захід розв'язав руки Путіну

1 коментувати
Захід розв'язав руки Путіну
Користуючись бездіяльністю Заходу і затишшям у Донбасі, Росія закріплюється на близькосхідному плацдармі

З урахуванням пацифізму нинішньої адміністрації Сполучених Штатів розраховувати, що вони зважаться на якесь радикальне рішення, було б нерозумно. А тим часом Росія закріплюється на близькосхідному плацдармі, причому робить це досить успішно.

Я не думаю, що операція виснажує її ресурси яким-небудь відчутним чином, оскільки на сході України зараз затишшя. Це дає Росії можливість без побоювань перекинути основні сили в інший регіон.

Москві зрозуміло, що наступу України ні в якому разі не станеться: ми будемо до останнього триматися за Мінські домовленості. Отже, РФ може з легкістю маневрувати і перекидати сили туди, де вони їй знадобляться.

Путін, по суті, нічим не ризикує, оскільки вбивці, мародери і найманці на Сході України на місці, російське озброєння не виводиться з території України, а тільки відводиться на кілька додаткових кілометрів від лінії зіткнення. У будь-яку секунду після команди «вперед» може початися новий наступ силами бойовиків. Ну, а підтягнути одну-другу дивізію у разі необхідності Путіну не складно.

РФ може з легкістю перекидати сили туди, де вони їй знадобляться

Так що зараз він не вичерпує свої сили, а, навпаки, закріплюється на близькосхідному фланзі і демонструє всьому Заходу, що формує порядок денний, на який лідерам США і Європи доведеться реагувати.

Але, оскільки відповіді як такої досі немає, Путін буде продовжувати нарощувати присутність у Сирії і надалі.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.