Через нас з Росії можуть зняти санкції

21 коментувати
Продовження санкцій не може бути нескінченним без активних дій з боку України

Ми з допомогою наших міжнародних партнерів непогано розібралися б з Росією, якщо б не давали Заходу приводів абсолютно справедливо звинувачувати нас в бездіяльності і небажанні трансформуватися.

Відверто кажучи, нам пробачили б дуже багато – як щодо так званого «мінського процесу», так і з наближених до нього питань, якщо б ми демонстрували у своїй внутрішній політиці хороші темпи, реальні зміни і так далі. На жаль, цього не відбувається, суперечки тривають.

Захід страшно боїться повторення випадку 2005 року, коли такі чвари призвели до втрати всіх досягнень Майдану. На жаль, але це впливає і на ставлення Заходу до Росії, яка не впускає можливості облити Україну брудом, сказати, що ми невдахи, ні до чого не здатні, крім зовнішнього управління (а таке зовнішнє управління, в її розумінні, повинно проводитися саме з Москви, а не з Вашингтона чи Брюсселя, адже ми ж, за версією російської пропаганди, «один народ» тощо).

Ці дії призводять до того, що на Заході посилюється песимізм щодо майбутнього і можливостей України. А, відповідно, і доцільності витримування нинішньої лінії поведінки щодо РФ.

Захід страшно боїться повторення 2005 року

Адже, якщо сама Україна не хоче тримати жорстку лінію, на Заході закономірно виникає питання, чому він повинен бути святішим за папу римського і робити все за нас. На жаль, ця тенденція проступає останнім часом дедалі чіткіше.

Тим не менш, я вважаю, що продовження санкцій відбудеться: як би там не було, просто відмахнутися від них вже не можна. Але це продовження не може бути нескінченним без активних дій з боку України. Якщо реформ, боротьби з корупцією та реальних українських санкцій проти Росії не буде, то очікуване продовження санкцій може стати останнім.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.