Відгородитися від московської орди

7 коментувати
Росія ізолювала себе від решти світу, і тепер світ, у свою чергу, не хоче мати з нею жодного контакту

Стіна, про будівництво якої заговорили країни Балтії – свідчення того, що вже всі сусіди Росії зрозуміли, з ким мають справу. Тому вони вирішили звернутися до нетрадиційних, але, на їхню думку, дієвих способів захисту.

Якщо ці стіни будуть побудовані, то, можливо, вони будуть мати більше емоційно-політичний, ніж практичний сенс. Адже, за великим рахунком, кожна стіна де-небудь починається і закінчується, і її можна пробити або об'їхати. Дане будівництво – радше символ, а не просто стіна.

І це свідчить про те, що з Росією вже ніхто не хоче мати справ. Вона сама себе ізолювала від решти світу, і тепер світ, у свою чергу, не хоче мати з нею жодного контакту. І нинішній кремлівський режим дійсно не заслуговує на те, щоб з ним спілкувалися демократичні держави.

Судячи з озвучених на даний момент заяв Кремля, як-небудь відповісти на цю ініціативу йому не вдасться. Він не в змозі впливати на рішення інших країн ніяким способом, окрім військового. Але і військове втручання, незважаючи на всю неадекватність цього режиму, в даний момент мені здається малоймовірним. Все-таки навіть у Москві є люди, які не дозволять натиснути на кнопки пускових установок і атакувати країни ЄС або НАТО. Вважаю, російське керівництво в черговий раз поскаржиться на підступні задуми НАТО і Вашингтона, але на тому справа й скінчиться.

По східному кордону України пройде межа між демократією і варварством

Окрема розмова – стіна між Україною і Росією; вона потроху будується, і це добре. Адже саме на східному кордоні України пройде цивілізаційний рубіж між демократією і варварством.

Тому стіна нам просто необхідна. На відміну від країн Балтії, у яких територія зіткнення з Росією відносно невелика, Україна на сході й північному сході має 1974,04 км кордону з РФ. Саме через ці території в разі чого азійська орда піде на Захід; історичні приклади цього вже є. Тому в нашому випадку стіна повинна бути більше, ніж просто символом: вона повинна бути глибоко ешелонованою, як кажуть військові фахівці, щоб її не можна було прорвати просто так. Будувати її необхідно, оскільки з нинішнім кремлівським режимом демократичним державам можна спілкуватися хіба що через стіну.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.