Удар по Кремлю.Нові санкції проти російського ВПК

16 коментувати
Якщо американці вже взяли курс на санкції, його потрібно довести до кінця

Введені американцями додаткові санкції проти п'яти російських компаній, що працюють в сфері ВПК – позитивний знак. США, нехай і не надто швидкими темпами, послідовно посилюють тиск на Росію. І цей сигнал спрямований не тільки для самої Росії, але і європейцям – щоб ті підтягувалися і, в свою чергу, посилювали санкції.

Європейці, на превеликий жаль, поки що цього не роблять. Ми знаємо, що деякі потужні європейські компанії виношують плани дуже серйозного співробітництва з Росією, зокрема, у сфері енергетики.

Тим не менш, посланий США сигнал – дуже правильний і дуже позитивний. Мені здається, що для Росії він буде досить відчутним.

Питання в тому, чи будуть ці військові підприємства продовжувати торгувати з Іраном або іншими країнами (заборона введена на два роки). Питання, на жаль, риторичне. Сьогодні Росія нібито намагається сприяти врегулюванню ситуації в Сирії, американський уряд дуже довго радів тому, що за допомогою РФ вдалося позбавити Сирію хімічної зброї та попередити військові акції.

Росія буде робити те, що захоче, поки її силою не змусять виконувати умови домовленостей

Але сьогодні вже весь світ говорить про те, що Росія одночасно відправляє до Сирії і військову техніку, і, швидше за все, своїх солдатів, постачає боєприпаси.

Потрібно раз і назавжди зрозуміти, що Росія – це недоговіроздатний партнер. Які б договори вона не підписувала, діяти вона все одно буде так, як захоче. Рівно до тих пір, поки її не змусять виконувати умови домовленості. Тому, раз американці вже взяли курс на санкції, його потрібно довести до кінця.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.