Путіну плювати на його ж слова

0 коментувати
Чи піде Росія з Придністров'я

На дебатах під час 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку прем'єр-міністр Молдови Валеріу Стрелець заявив, що наполягає на виведенні російських військових з території Придністров'я і створення в регіоні міжнародної цивільної місії.

Навряд чи вимоги Молдови приведуть до яких-небудь реальних результатів. Думаю, в Москві зробленої Кишиневом заяви просто не помітять чи, як мінімум, зроблять вигляд, що не помітили.

Справа в тому, що в нинішніх обставинах тема Молдови для Російської Федерації не є загрозливою або значущою – на неї немає ні часу, ні ресурсів, надто вже сильно Путін застряг в Україні в останні півтора року. Ну а зараз набагато гарячішою темою є ескалація в Сирії.

На цьому фоні Молдова і Придністров'я, де загальний контингент російських військ не перевищує 1200 осіб, в принципі нічого не вирішують.

У будь-якому випадку, заяви не справлять впливу на позицію Росії: Путін в принципі не звертає уваги на слова. РФ буде діяти, як вважає за потрібне, до тих пір, поки їй це дозволяють.

У Москві зробленої Кишиневом заяви просто не помітять

Підтвердження тому – Генасамблея і зустріч Путіна з Обамою в Нью-Йорку. Там порозмовляли, пообговорювали, зробили кілька заяв, а потім Росія буквально через день вдарила по Хомсу.

Так само і з Молдовою: слова для Росії – не аргумент.

Тому в кращому випадку російський МЗС обмежиться коротким коментарем з приводу заяви Молдови, а в гіршому – він і зовсім пройде непоміченим.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.