Путіна потрібно зупинити раз і назавжди

10 коментувати
Путіна потрібно зупинити раз і назавжди
Поки Захід не схаменеться і не почне діяти, російський президент буде робити, що забажає

Росія, дуже добре усвідомивши, що в питаннях єдності на Заході є серйозні проблеми, а в питаннях прийняття швидких рішень проблем ще більше, вміло і традиційно для неї проводить свою політику.

На відміну від Заходу, у Росії, незважаючи на те, що вона є агресором, є стратегічна ініціатива. І цю ініціативу вона втрачати не збирається. Події в Сирії – черговий тому доказ. Росія створює подію, факт, на який Захід, незалежно від своїх бажань, змушений реагувати.

І це стосується не тільки Заходу. Сьогодні перед необхідністю реагувати на дії Росії, а не створювати власний порядок денний, поставлені також країни Близького Сходу. Міжнародним організаціям і структурам теж доводиться думати, як відповідати і що робити.

Таким чином, Росія формує порядок денний так, як вважає за потрібне. Чому це відбувається? Тому що світ дозволяє їй створювати цей порядок денний. Наприклад, у Нью-Йорку поговорили, поспілкувалися, і вже через два дні Росія зробила прямо протилежне тому, про що домовлялася з Заходом.

У РФ, незважаючи на те, що вона є агресором, є стратегічна ініціатива

Щоб зупинити дії агресора в зародку, реакція на такі демарші повинна бути негайною і жорсткою. Є така реакція з боку Заходу? Очевидно, що ні. А, значить, Путін продовжить робити все, що забажає, з однієї простої причини: він не несе за свої дії ніякої відповідальності.

І до тих пір, поки Захід не схаменеться і не почне реально реагувати на події, поки він не зважиться раз і назавжди поставити країну-агресора на місце, ситуація в Сирії (і не тільки в Сирії) буде залишатися абсолютно неконтрольованою.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.