Останнє китайське попередження Україні

4 коментувати
У парламенту залишилося всього два тижні, щоб проголосувати необхідний пакет законів у рамках плану дій лібералізації візового режиму

Надання Україні безвізового режиму для поїздок у країни ЄС знаходиться під загрозою зриву через зволікання голосування з відповідного пакету законопроектів у Верховній Раді. Основним і найбільш болючим питанням для народних депутатів України виявилося обмеження імунітету суддів і депутатської недоторканності.

У даному випадку я вважаю, що наших депутатів треба позбавляти дипломатичних паспортів, якими вони володіють абсолютно безпідставно. У цивілізованому світі такої практики немає. Максимум, що є в народного обранця – службовий паспорт.

Депутати не мають жодного стосунку до дипломатії, крім тих окремих випадків, коли вони відвідують різні міжнародні форуми. І в таких випадках вони могли б дійсно отримувати дипломатичний паспорт, але після повернення в Україну зобов'язувалися б здати його. Ця практика існує в тій самій Європі, до якої ми так посилено прагнемо.

Крім того, єврочиновники озвучили Україні своє 225-е «останнє китайське попередження»: у нас залишилося лише два тижні для вирішення прогалин у виконанні плану дій лібералізації візового режиму. Якщо в парламенті не вистачить голосів для даного пакету законів, мільйони українців зможуть лише щиро «подякувати» своїм законодавцям «за турботу і підтримку».

На жаль, рівень відповідальності наших депутатів залишає бажати кращого. Здається, що їхня свідомість приспана невідомо ким і невідомо навіщо. Якщо ж у них забрати диппаспорти, з'явиться і мотивація, і швидка реакція.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.