Навіщо Порошенко полетів до Мюнхена

0 коментувати
Нам потрібно бути напоготові та уважно спостерігати за трюками Росії

Участь президента України у Мюнхенській конференції з безпеки - дуже важлива та своєчасна подія, так як зараз кожен тиждень вносить певні новації у розстановку сил та ситуацію в ключових гарячих точках планети.

Так що обмін думками з світовими лідерами вкрай важливий, а на Мюнхенській конференції є можливість обговорити важливі питання відразу з багатьма. Це унікальна можливість, і нею потрібно користуватися.

Що ця конференція дасть нам конкретно? З того, що ми знаємо з графіку президента, можна зробити висновок, що у нього буде можливість публічно, перед великою аудиторією розповісти про наші потреби, дати оцінку ситуації з точки зору України. Це дуже важливо, так як Захід недостатньо поінформований про ситуацію в Україні. Є можливість подати наше бачення ситуації, на слова Петра Порошенка будуть змушені реагувати.

Зрозуміло, на конференції також буде присутній прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, і він теж не буде мовчати.

Що стосується того, що німці активно спілкуються з росіянами – про це сьогодні повідомлялося, навіть з цього повідомлення видно, що Україна є єдиною темою обговорення, і що позиція Меркель щодо Росії є, не побоюся цього слова, дуже жорсткою.

РФ в черговий раз розкажуть все, що про неї думають

Тому я не вважаю спілкування Німеччини та РФ загрозою – в деякому роді це навіть корисно, адже Росії в черговий раз розкажуть все, що про неї думають. Тим не менш, нам потрібно бути напоготові та розуміти, що за діями Росії потрібно стежити дуже уважно. Для того, щоб бути в курсі, і потрібна участь президента у Мюнхенській конференції.

До того ж, на таких конференціях відбуваються важливі двосторонні зустрічі – в нашому випадку, з Генсеком НАТО, з представниками Європейської Комісії та керівництвом кількох європейських держав. Тому формат конференції для нас дуже корисний, головне – правильно використовувати надані можливості.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.