Кримнаш, єдиний народ та інші фантазії Кремля

6 коментувати
Путінські мантри про єдиний народ, історію і культуру свідчать виключно про неадекватність російського президента

Під час своєї поїздки у Крим Путін у черговий раз виступив із заявами про те, що українців і росіян чекає єдине майбутнє.

З цього приводу у нас в народі є грубувата, але, як мені здається, дуже правдива приказка: «Дурень думкою багатіє». Тому всі путінські мантри про спільність українців та росіян, єдиний народ, історію і культуру свідчать виключно про неадекватність російського президента.

Думати, що в України і Росії є спільне майбутнє, йому, звичайно, заборонити ніхто не може, але це речі з розряду породжень буйної і, можливо, навіть хворобливої фантазії. Я нещодавно написав на своїй сторінці у Twitter, що Україна ще встане на ноги, а от Росії доведеться стати на коліна і просити вибачення в усього цивілізованого світу.

Україна ще встане на ноги, а от Росії доведеться стати на коліна

Мені здається, що так і буде, оскільки того, що накоїла Російська Федерація за останні півтора року, їй не пробачить вже ніхто.

Я не вірю, що Путін, замріявшись про єдиний народ, ризикне піти далі: економічна ситуація в країні погіршується, валютні запаси стрімко вичерпуються, запасу міцності залишається все менше. Нещодавно з'явилися повідомлення про те, що РФ більше не зможе підтримувати курс рубля, а резерви доходять до небезпечного рівня.

Звичайно, авантюризм у зовнішній політиці Росії завжди мав місце, але у цьому випадку єдине, до чого він приведе керівництво Кремля, це до прискорення непоправних і незворотних процесів для самої російської державності.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.