Кремль перейшов межу. Заходу час прийняти рішення

9 коментувати
Єдиний аргумент, який розуміє Путін – сила

Єдиний аргумент, який розуміє Путін – сила

Єдиний спосіб покласти край ескапансії Путіна – домогтися того, щоб він змушений був зупинитися під тиском зовнішніх обставин

Останні дії РФ в Сирії – обстріл сирійських територій з кораблів у Каспійському морі і підтримка з повітря армії Асада, яка перейшла в наступ - якщо не перетин червоної риски, то, як мінімум, небезпечне до неї наближення. І після перетину цієї межі Заходу доведеться нарешті прийняти рішення: чи буде він приймати абсолютно нахабну політику Росії на підтримку Асада, чи залишить він без уваги те, що з Каспійського моря стріляють ракетами, які летять через кілька країн в Сирію, або ж він прийме рішення і наважиться відреагувати на події.

На превеликий жаль, здається, що в адміністрації президента США продовжують курс на умиротворення Росії, незважаючи на всі її останні вчинки. Мені здається, що в деяких випадках навіть європейські лідери займають жорсткішу позицію, ніж США. Це йде не на користь консолідації Заходу, як і трансатлантичній співпраці в цілому.

Боюся, дедлайн наближається, і, якщо Захід не виявлятиме достатньої рішучості і твердості, на нас чекають набагато серйозншіі наслідки сирійської кризи.

В політиці є таке поняття, як відповідальність, і деякі політичні лідери розуміють, що воно означає, а деякі – ні. У мене складається враження, що сьогодні в адміністрації Обами до тремтіння бояться взяти на себе політичну відповідальність.

Навіть європейські лідери займають жорсткішу позицію, ніж США

Так, це непросте внутрішнє рішення. Так, після його прийняття можуть бути вкрай неприємні події на світовій арені, але якщо ви не готові приймати важкі рішення, то, можливо, вам просто не варто було йти у владу.

Адже єдиний аргумент, який розуміє Путін – сила. Ні глибока стурбованість, ні переговори не змусять його зупинитися, і США повинні це усвідомити. Єдиний спосіб покласти край ескапансії Путіна – домогтися того, щоб він змушений був зупинитися під тиском зовнішніх обставин.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.