Коли ми зможемо поїхати в Європу без віз

2 коментувати
Нам залишилося дочекатися закінчення рутинного узгодження

Те, що 20 квітня Єврокомісія прийняла рішення надати безвізовий режим для коротких поїздок до Євросоюзу громадянам України, у яких є біометричні паспорти, і навіть офіційно передала цю пропозицію в Європарламент – велике досягнення.

Дуже радує, що цього нарешті вдалося досягти, хоча весь процес тягнувся дуже довго. Так званий «безвізовий діалог» я ініціював у листопаді 2008 року, коли обіймав посаду міністра закордонних справ, з представником Єврокомісії, який відповідав за внутрішню безпеку.

У цьому листопаді виповниться рівно вісім років з того моменту. Є надія, що безвізовий режим нам дадуть раніше, але майже вісім років – все одно дуже довгий термін. Це індикатор того, що сама українська влада абсолютно не зацікавлена у вирішенні проблеми, яка турбує мільйони українців.На щастя, за останні два роки було зроблено дуже багато, і ці зусилля не були марними. Єврокомісія зробила офіційну подачу документів, і тепер справа залишилася лише за формальним схваленням – це рутинний процес, який не потребує обговорення.

Нам залишилося почекати цього схвалення – порівняно з тим, скільки ми вже чекали, це не так вже й багато. Якщо рахувати по максимуму, Україна може отримати безвізовий режим до кінця літа, якщо по мінімуму – вже до початку.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.