Керрі, санкції й Донбас

14 коментувати
Можливо, пан Керрі володіє якоюсь невідомою нам інформацією

Глава Держдепартаменту США Джон Керрі під час виступу на економічному форумі в Давосі заявив, що Мінські угоди по Донбасу можуть бути виконані в найближчі місяці, а санкції щодо Росії внаслідок цього скасовані.

Проте, подібний розвиток подій мені здається дуже малоймовірним. Досі Росія не демонструвала готовність виконувати свої зобов'язання в рамках мінського процесу.

Якщо гіпотетично уявити, що з керівництвом Росії відбудуться якісь позитивні зміни, що вони зрозуміють всю глибину своєї мерзенної поведінки, стануть на "шлях виправлення", швидко заберуться з Донбасу та Криму, тоді причин для збереження санкцій, звичайно, не буде. Але я не бачу підстав для такого оптимізму.

Єдине, можна припустити, що пан Керрі володіє якоюсь інформацією, яка дозволяє йому робити вищезазначені заяви, а ми про це не знаємо.

Не стане Захід називати чорне білим

Не думаю, що Захід визнає виконання Мінських угод російською стороною до повноцінного виведення військ, озброєнь, передачі контролю над кордоном тощо. Не стануть вони називати чорне білим. Від цього ситуація не покращиться, а лише погіршиться.

Недарма американські генерали кажуть, що загроза від Росії постійно посилюється, а НАТО нарощує свою присутність у Східній Європі.

Говорити на цьому тлі, що Росія щось виконала, і це є причиною для зняття санкцій – все одно, що викинути білий прапор.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.