Путін хоче ошукати Захід на Генасамблеї ООН

6 коментувати
Під гаслом боротьби з ІДІЛ Кремль спробує або утримати Асада при владі, або посадити в Сирії іншу лояльну Москві людину

Майбутній виступ Путіна на Генасамблеї ООН (воно заплановано на 28 вересня) викликає чимало пересудів та припущень. Мені здається, єдиним реальним підсумком сесії, яка розпочалася 15 вересня, буде те, що Росія виявиться в черговий раз висміяною та поставленою в умовний кут. Це вже якийсь позитив.

Сама ж Москва зараз поставила собі за ціль приїхати в Нью-Йорк і сказати: «Хлопці, подивіться, які ми класні! Кидайте всі свої коаліції, які вже створені, і бігом до нас. Ми очолимо нову коаліцію проти ІДІЛ, врятуємо нашого дорогоцінного Асада і заодно зробимо вигляд, що ведемо боротьбу з тероризмом. І все буде чудово!».

Росіяни, як завжди, роблять підміну понять. Під гаслом боротьби з ІДІЛ вони хочуть добитися виключно егоїстичних цілей: або утримати Асада при владі, або, якщо ситуація виявиться зовсім безнадійною, посадити в Сирії іншу лояльну до них людину. Адже головне, що захищає Російська Федерація в Сирії – це зовсім не Асад, а російські військові бази. Вона хоче зберегти їх будь-якою ціною, і це ясно, як божий день.

Мені дуже цікаво, якою буде реакція наших західних партнерів на таку нахабність Москви. Поведуться вони в черговий раз на цю риторику або ж скажуть: «Ні, Володю, ми це вже чули і більше твоїм байкам не віримо». Якщо здійсниться другий варіант, у нас з'явиться надія, що санкції проти Росії будуть продовжені.

Росія захищає не Асада, а свої військові бази

На жаль, мене турбують недавні заяви Жозе-Мануеля Баррозу, який заявив, що Захід нічого не може вдіяти з питанням Криму, так як півострів вже захоплений і відібрати його у росіян не представляється можливим. Також він заговорив про необхідність йти на поступки та домовлятися. Це типова ліберально-ганебна позиція.

Але в питанні Криму озиратися на Захід не можна: ми повинні продовжувати діяти самі.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.