Чи могла Росія стояти за вибухом в Стамбулі

14 коментувати
Диверсії – один із способів завдати серйозного удару по туристичній індустрії Туреччини

У вівторок, 12 січня, в історичній частині Стамбула, на площі Султанахмет, стався вибух, внаслідок якого загинули 10 людей, всього постраждало 15 осіб. Сьогодні стало відомо, що в ході розслідування вибуху в Стамбулі були затримані троє росіян.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив, що вибуховий пристрій привів у дію смертник із Сирії.

Ми знаємо, що зараз турецька тема перейшла в Росії в розряд «улюблених дружин султана в гаремі», іншими словами, Туреччина стала головною жертвою Кремля і російської пропаганди.

Ми бачимо це у всьому – в політичній сфері відбулося різке погіршення двосторонніх відносин, РФ запровадила економічні санкції проти Туреччини (хоча насправді – проти себе, бо сама страждає від них не менше).

Тут, без сумніву, на перший план виходить підривна діяльність, якій Росія могла б повчити багатьох. Я не прихильник конспіративних теорій, але ймовірність того, що за вчорашніми вибухами в Стамбулі може виявитися російський слід, так просто відкидати не можна.

Подібні диверсії можуть бути способом завдати дуже серйозного удару по одній з вкрай важливих галузей турецької економіки, а саме, по туризму.

Турецька тема перейшла в Росії в розряд «улюблених дружин султана в гаремі»

Якщо в туристичному центрі Стамбула відбувається теракт, в результаті якого гинуть західні туристи, це може бути спробою показати Заходу, що європейцям в Туреччині робити нічого.

Загальний посил може бути таким: «Ми забрали російських туристів, тепер заберемо і європейців, а Туреччина нехай страждає». Адже значна частина доходів турецького бюджету надходить від курортників і туристів.

Тому наголошу ще раз: ніяких варіантів з боку Росії виключати не можна. На війні, як на війні, і з цим, на жаль, нічого не поробиш.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.