Бої в Авдіївці: як зупинити Путіна

12 коментувати
Коли керівництво Росії зрозуміє, що з ним не жартують, і змінить свою політику

Загострення в Авдіївці триває третю добу. Протягом двох з половиною діб противник зробив десять спроб штурму позицій українських військових.

Про мотиви цього наступу говорити складно, і проводити паралелі між телефонною розмовою Трампа з Путіним і новим загостренням на Донбасі, яке почалося на наступний день після дзвінка, було б дуже сміливо. Я вважаю, Путін продовжує випробовувати Сполучені Штати на здатність до серйозної і сильної реакції.

Власне кажучи, в цьому немає нічого нового: Путін буде вибирати ті чи інші точки і влаштовувати Заходу випробування на рішучість. Заходу вже доводилося здавати такі іспити. Москва таким чином перевіряє, чи стануть її дії приводом для більшої напруженості.

Саме цією мотивацією можна пояснити будь-які організовані Москвою загострення. Не має значення, відбувається це у нас на Донбасі чи десь в Сирії. Не виключаю навіть нового сплеску на Балканах - нові події в Косово це підтверджують.

На жаль, реакції, необхідної для того, щоб зупинити ці наміри, на даний момент немає. «Чудово», що Радбез ООН прийняв заяву, у якій  жодним словом не згадана Росія. Зрозуміло, якби вона там згадувалася, заяву ніколи не прийняли б. Це загальний документ, який закликає дружити.

Відсутність адекватної реакції мотивує Кремль продовжувати в тому ж дусі

Добре, що ОБСЄ закликає сторони припинити бойові дії - але це саме те, чого хоче Москва, так як її в тексті заяви ніхто не засуджує.

Відсутність адекватної реакції мотивує Росію продовжувати діяти в тому ж дусі. І це буде тривати доти, поки Захід не зрозуміє, що потрібно встановлювати дедлайни для певних зобов'язань, а в разі їх невиконання повинні наступати дуже чіткі і заздалегідь озвучені санкції. Ось тоді керівництво Росії нарешті зрозуміє, що це вже не жарти, і змінить свою політику.

Поки цього не відбудеться, на нас чекають нові смерті, нові жертви, нові загострення.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.