Безвізовий режим. Коли ЄС набридне нас терпіти

5 коментувати
Безвізовий режим. Коли ЄС набридне нас терпіти
Наше зволікання та бездіяльність вже переходять усі дипломатичні й етичні межі

Сьогодні має відбутися голосування за пакет законів, необхідних для безвізового режиму з ЄС, але з антикорупційними законопроектами вже виникають труднощі. Що означає те, що деякі парламентарі і, більше того, деякі фракції не хочуть реально боротися з корупцією? Це означає, що їх цілком влаштовує нинішня система, і змінювати її вони не хочуть.

Тому я не думаю, що вони змінять свою позицію. Інше, прозоре оточення їх просто не влаштовує. Вони були такими, такими і залишаться.

На превеликий жаль, в урядовій проєвропейській коаліції таких людей чимало. Тому питання в тому, чи знайдеться в проєвропейській коаліції більшість, достатню для того, щоб поставити своїх же колег на місце.

Якщо ні, то у мене складається враження, що Європейський союз довго чекати не буде. З його боку вже стільки було сказано і зроблено, що наше зволікання та бездіяльність вже переходять не тільки дипломатичні, але також всі етичні норми і межі.

Це не європейці просять безвізового статусу з Україною

Зрештою, це ж не європейці просять безвізового статусу з Україною. Це потрібно нашим людям. Однієї чудової миті європейці скажуть: "Ну що ж, якщо вам безвізовий режим не потрібний, якщо ви хочете, щоб ваші громадяни продовжували стояти в чергах, платити досить великі гроші за оформлення віз – це ваш вибір".

Але питання в тому, чи погодяться з таким підходом українські громадяни і чи продовжуватимуть вони терпіти депутатів, що прагнуть законсервувати систему, проти якої на словах виступають.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.