Мерська порожнеча

7 коментувати
Мерська порожнеча
Шанси на те, що найближчим часом у Києва з'явиться відповідальне керівництво і продумана стратегія розвитку, дорівнюють нулю

Місту Києву трагічно не щастить з керівниками протягом всієї історії незалежності України. Ніхто з них не був кровними узами пов'язаний з містом, ніхто не пам'ятав його родовою пам'яттю, ніхто не дбав з належною ретельністю і повагою.

А перспектива на наступну каденцію у киян, на жаль, настільки ж гнітюча. Результати другого туру зрозумілі. Але незалежно від них ніщо не заповнить ту порожнечу, яка знаходиться на вершині міської владної вертикалі. І ніщо не в змозі збити оскому від недолугої передвиборної кампанії, в ході якої ніхто з кандидатів фактично не взяв на себе жодних зобов'язань перед територіальною громадою.

Слово, звичайно, не горобець, але і відповідати за нього в наших благословенних землях ніхто особливо не звик.

Волевиявлення відбулося, голоси підрахують, але осад залишиться глибокий

Зрозуміло, ніхто не очікував від популістських агіток глибини аналітичних розробок «фабрик думки». Але хек (не осетрина) був двадцять другої свіжості. Один хизується в ідеологічних обносках Черновецького. Правда, добряче відрерайтивши його напрацювання 2006-2008 рр. і, доповнивши свіжими романтичними дурницями. Другий ризикнув назвати набір в популістський спосіб описаних і смислово розрізнених тактичних рухів гучним словом «план».

Волевиявлення відбулося, голоси підрахують, але осад залишиться глибокий.

У підсумку кияни залишаються при піковому інтересі. Шанси на те, що найближчим часом у міста з'явиться відповідальне керівництво, продумана стратегія розвитку і прагматична тактика її реалізації дорівнюють нулю.

Що може громада в тій ситуації стагнації, яка нас чекає? Небагато, але все ж дещо. Я вам не скажу за весь Київ. У ньому зараз дуже багато тих, кому все одно, де жити, тільки б ситно. Так само, як і тих, кому об'єктивно складно мислити за межами турбот про хліб насущний.

А ось експертне співтовариство і розсудлива частина громадянського суспільства повинні починати готуватися до наступних виборів. Якщо, звичайно, ми збираємося жити в місті і віримо, що ще зможемо ним пишатися. #sapientisat


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.