Що насправді означає обіцянка амністії бойовикам

3 коментувати
Два сценарії, які дозволять провести вибори в Донбасі

Бойовики відмовилися проводити вибори на окупованих територіях, і цей факт сприймають радісно, але чи варто радіти настільки хисткому миру та сумнівному виконанню Мінських угод?

Як відомо, обов'язковим пунктом для проведення виборів є амністія бойовиків. Клімкін завзято виступає з трибуни, а Єлісеєв доносить меседжі про амністію в Європейському Союзі, але як виконати цей пункт угод? Як зробити цей процес здійсненним? Презумпцію невинуватості ніхто не скасовував, але як засудити провідних учасників, власне, російських бойовиків, і як дійти непопулярного рішення про їхню амністію, як змиритися з тим, що ці люди надалі можуть брати участь у політичних процесах? Перемоги в Мінських переговорах можуть і будуть призводити до великих електоральних утрат.

Власне, ми бачимо два можливі сценарії:

— довгостроковий: почерговий і довгий процес засудження винних, а потім амністія після ухвали суду;

— швидкий: амністія якогось "списку", швидший варіант для проведення виборів.

Складно визначити, хто з бойовиків просто "тримав зброю", а хто вбивав

Звісно, складно визначити, хто з бойовиків просто "тримав зброю", а хто вбивав. Розраховувати на абсолютно прозорий виборчий процес теж не варто після таких струсів й іноземного інформаційного впливу.

Відкритим є питання і про фінансування відновлення інфраструктури.

Лишається вирішити, на що ми підемо для відновлення українських кордонів і миру. Чи надовго стане аргументів і позиції сили за настільки слабких реформ, стане зрозумілим найближчими місяцями.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.