Все виявилося брехнею. Що відбувається в Ізраїлі

1 квітня, 23:50
NV Преміум
Нетаньяху став взірцем ірраціонального актора у міжнародних відносинах (Фото:REUTERS)

Нетаньяху став взірцем ірраціонального актора у міжнародних відносинах (Фото:REUTERS)

Останні події оголили нову і тривожну реальність: вперше лідер Ізраїлю став ірраціональним актором, який становить небезпеку не тільки для ізраїльтян

Слава Богу, що ізраїльське громадянське суспільство змусило прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху хоча б зараз зупинити його спроби встановити контроль над незалежною судовою системою Ізраїлю і таким чином розв’язати собі руки для того, щоб правити так, як йому заманеться. Але вся ця справа оголила нову і тривожну реальність для Сполучених Штатів: адже вперше лідер Ізраїлю став ірраціональним актором, який становить небезпеку не лише для ізраїльтян, а й для важливих американських інтересів та цінностей.

Відео дня

Це вимагає негайної переоцінки з боку як президента Байдена, так і проізраїльського єврейського лобі в Америці. Нетаньяху, по суті, спочатку сказав їм усім: «Довіряйте процесу», «Ізраїль — здорова демократія». А потім додав пошепки: «Не турбуйтеся про релігійних фанатиків та єврейських расистів, яких я привів до влади, щоб вони допомогли заблокувати мою судову систему заради корупції. Я триматиму Ізраїль у його традиційних політичних та зовнішньополітичних кордонах. Це я, ваш старий приятель Бібі».

Вони хотіли довіряти йому, але все виявилося брехнею.

Показати ще новини
Радіо NV
X