Тим, хто вимагає від влади плану

13 коментувати
Немає окремої еліти, інших дорослих людей, до яких ми, як діти, звертаємось: «зробіть нам добре, ну, будь ласочка»

Два роки з початку Майдану.

Немає Європи, куди можна "прийти", є Європа, яку можна побудувати у себе вдома. Іншого варіанту у нас просто немає, та і не було ніколи.

Аби побудувати, потрібні ресурси. Вони незмінні хоч на держслужбі, хоч в приватному бізнесі – це люди, час та гроші. Чим більше професіональних, мотивованих людей буде наполегливо працювати по кожному напрямку, чим більше коштів ми зможемо витратити на розвиток - тим швидше будуть відбуватись зміни. Чим більше людей будуть просто стояти і дивитись, як би вони це не пояснювали - ми зовнішні критики, це нас не стосується, це безнадійно, ярошприйди, - тим повільніше будуть іти зміни.

Не вірте текстам, які зараз так модно постити, особливо із приміткою, що над ними працювала купа людей: "звернення до влади", "де план?", "ми не цього хотіли". Це наївний інфантилізм.

Немає якоїсь окремої влади, окремої еліти, інших дорослих людей, до яких ми, як діти, звертаємось: "зробіть нам добре, ну, будь ласочка, ви ж обіцяли..." Так було на Майдані, так є зараз, так буде завжди.

Чим більше людей будуть просто стояти і дивитись - тим повільніше будуть іти зміни

Якщо вас щось не влаштовує, приходьте і робіть, стукайте в двері, гуртуйтесь, пропонуйте законопроекти, працюйте волонтерами, збирайте кошти для тих, кому довіряєте, не лінуйтесь ходити на вибори тощо.

Стіна, яку ми лупаємо, велика, але точно не безмежна. Колись замість неї буде сад з табличкою "тут танцюють", геть як в Парижі.  

Стоїмо! Разом - і до кінця!

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.