16 серпня 2018, четвер

Жадібність і дурість. Що показала історія з Новою Поштою

38 коментувати

Чому через небажання хоча б на один крок прораховувати наслідки своїх дій повинні страждати ціле покоління і вся країна?

Нова Пошта. Компанія, яка ніколи не отримувала державних субсидій, не диктувала тарифи, не монополізувала розподільні мережі й не плювала в очі суспільству, виявилася більшою загрозою для державного бюджету, ніж енергетичні та газові монополії, що роками скуповують цілі фракції радикальних і не дуже партій, чиновників і суддів, щоб виторговувати преференції для своєї кишені.

Цілком допускаю, що у слідчих можуть бути підстави для обшуків. Питання в тому, що за три роки у цих слідчих не з'явилося ніяких претензії до фінансово-промислових груп, які всупереч усім реформам і «реформам» продовжують наживатися на політичній ренті, викачуючи субсидії і привілеї з державної скарбниці.

Я розумію, що тому, хто втратив все, втрачати вже нічого

А тим часом в адміністрації президента та Кабміні готуються концепції створення нового органу з розслідування фінансових і економічних злочинів. Але ні Володимир Гройсман, ні Петро Порошенко не збираються ліквідувати діючі підрозділи з розслідування економічних злочинів у податковій, СБУ, ГПУ і Нацполіції. По суті, замість очищення правоохоронної системи від корупційних ризиків країні пропонують створити ще один батіг для бізнесу.

За що можна і потрібно не любити і не поважати керівництво силових відомств – це за демонстративне вбивство довіри до правоохоронних органів і державі в цілому. Я розумію, що тому, хто втратив все, втрачати вже нічого. Але чому від цієї кричущої дурниці, жадібності та небажання хоча б на один крок прораховувати наслідки своїх дій повинні страждати ціле покоління і вся країна?

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.