Хочу попросити вибачення у виборців

14 коментувати
Я не зміг віддати свій голос за поправку до Трудового кодексу про заборону трудової дискримінації

Тільки-но дійшов до інтернету. Прочитав новини. Не люблю і не буду вдавати, що нічого не сталося, тому:

1. Приношу мої щирі вибачення перед виборцями за те, що не був присутній на вчорашньому засіданні Верховної ради і не зміг віддати свій голос за поправку до Трудового кодексу про заборону трудової дискримінації. Якщо б я був у залі, мій голос точно був би за цю норму. На цьому тижні я інакше розставив пріоритети своєї роботи в парламенті і готовий нести за це відповідальність.

(Крім іншого, я вже місяць як подав заяву про перехід в комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів, але зала її ігнорує).

2. Прийняття поправки про заборону трудової дискримінації не відповідало нормам Регламенту Верховної ради - парламент не може вносити поправки до тексту закону, який ще не був прийнятий навіть у першому читанні (тим більше, з голосу). Це можливо тільки при другому читанні. Тому я сам зроблю відповідну поправку на розгляд комітету про заборону трудової дискримінації і зроблю все від мене залежне, щоб парламент її прийняв.

Це банальна спроба виконавчої влади та дипломатів перенести відповідальність на інших

3. Потрібно бути, м'яко кажучи, не зовсім розумною людиною (або, не м'яко кажучи, повним ідіотом), щоб дійсно повірити, що відповідальність за провал безвізового режиму з ЄС несе парламент. Це нісенітниця, яку намагаються нав'язати суспільству АП, ГПУ і МЗС. Я досить добре знайомий з деталями цього процесу, щоб це стверджувати. Це банальна і традиційна спроба виконавчої влади та дипломатів звалити відповідальність на колективний орган.

Все вищесказане не виправдовує мене, але і не змінює суті речей.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.