Шимон Перес: йдіть та робіть чесну політику

0 коментувати
Шимон Перес: йдіть та робіть чесну політику
Ваше молоде покоління - чудове. Але що мене злить - вони зневажають політиків

Неважливо, ким ти працюєш, і які цілі перед собою ставиш, будь-які плани рано чи пізно впираються у важку, рутинну, щоденну роботу. Якщо вам пощастило, біг по життю і щільність подій не залишають часу для роздумів. Що ми втрачаємо у такі періоди, не знає ніхто. І дуже важливо знаходити навколо пружини і стимули, які допомагають йти далі. Це слова Шимона Переса з його виступу на YES. Думаю, багато хто вже прочитали чи почули його "Мрійте про більше". Важливий ще і контекст.

"Більшість людей воліють пам'ятати, а не уявляти – це найбільша помилка. Що ви хочете пам'ятати? Всі помилки, які були здійснені? На історію не можна покладатися. Історики були глашатаями королів і тих, хто був при владі – вони говорили те, що потрібно.

Мене іноді запитують: якщо озирнутися назад, якими були ваші найбільші помилки? Я відповім: ми думали, що у нас великі мрії. А тепер ми розуміємо, що вони були не такими вже й великими. Мрійте про більше. Чим більше ваша мрія, тим більшого ви досягнете.

Ваше молоде покоління – чудове. Але що мене злить у них – вони зневажають політиків. Вони кажуть: політика корумпована, вона не для нас. Я відповідаю: ви чесні, ви хочете чесної політики – ідіть і робіть чесну політику.

Це всі уроки, які я виніс з минулого.

Ще люди запитують мене, як залишатися активним. Це дуже просто. Рахуйте про себе ваші досягнення і мрії. Якщо ваших мрій більше, ніж досягнень – значить, ви все ще молоді. Якщо навпаки – ви старі" © Шимон Перес, вересень 2015, Київ.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.