Що відбувається з блокадою на Донбасі

25 коментувати
Що відбувається з блокадою на Донбасі
Застосування сили проти учасників блокади на Донбасі – прояв боягузтва

Застосування сили і озброєних людей проти учасників блокади. Рівно два тижні тому я про це вже писав, це може привести до непередбачених і плачевних наслідків.

Спочатку людям брехали, мовляв, так треба, так дешевше. Потім принесли рахунки за тарифи, в яких виявилося, що рахували не як дешевше, а подорожче. Потім їм сказали, що вийшло дорожче, тому що купуємо в Роттердамі, щоб бути незалежними. А коли виявилося, що купуємо в ОРДЛО, люди – передбачувано – вийшли на блокаду.

Вийшли з різних мотивів. Хтось не витримав. Хтось, навпаки, з витримкою, спокійно і щиро. Хтось – заради політичних очок. Є й такі, кого втягнули або хто сам, з власної волі втягнувся в ігри між олігархами – за розрахунком і з власної користі.

І все ж, багато хто вийшов, тому що набридло, від праведного гніву. Вийшли як могли і як уміли – з тим, що зазвичай буває під руками у воєнний час. Влаштувалися і стали чекати, коли виконають їхні вимоги.

Чіткої відповіді, що, власне, в цій ситуації робити  ніхто не дав

А у відповідь, крім звинувачень в колабораціонізмі і пособництві з Кремлем, ніхто нічого не озвучив. Просто білий медійний шум і дискредитація. Чіткої відповіді, що, власне, в цій ситуації робити  ніхто не дав. Єдине, на що спромоглася політична воля  застосувати силу.

Сила, застосована від невміння і небажання пояснювати, наводити аргументи і брати на себе відповідальність  це боягузтво.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.