18 червня 2018, понеділок

Що я думаю про ситуацію з Саакашвілі

20 коментувати

Не потрібно називати цю нервову метушню політикою.

Якби вони були такими ж рішучими в боротьбі з власною жадібністю, боягузтвом і малодушністю, Міхеіл Саакашвілі не з'явився б навіть на горизонті української політики.

Взагалі, вся ця нервова метушня, інтриги та війна з одним конкретним політиком – це не боротьба за правила, цінності або благополуччя людей.

Не потрібно називати цю нервову метушню політикою. Це потворний оскал боягузливих і злодійкуватих, тих, яким забракло яєць затримати в країні Клюєва, зупинити паразитування Ахметова в енергетиці і вказати місце клану Фірташа-Бойко.

Їм банально не стало сил і розуму, навіть щоб встановити свої, рівні для всіх правила!

Ті, кого нам вдалося повалити в 2013-му, вже за рік повернулися і купили з потрохами нових господарів Банкової і Грушевського.

Найкраще, що ми можемо зробити – це перестати на них озиратися і орієнтуватися на їхнє збочене розуміння управління державою.

Всі вони повинні залишитися в минулому.

Нам потрібно поспішати створювати свою реальність, своє майбутнє і своїх героїв.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.