Про моє майно: всі крапки над «і»

4 коментувати
Я вже сімнадцять років живу в орендованих квартирах

Розумію ажіотаж щодо мого матеріального становища. Тому, поважаючи суспільний інтерес, щоб уникнути зайвих інсинуацій, хотів би сам розставити всі крапки над «і».

1. Нерухомість. У мене немає будь-якої нерухомості, яку б я не зазначав у своїй декларації. Зокрема, в декларації вказані 1/5 від 61 кв.м. квартири, в якій прописані моя прийомна мама, батько, брат і сестра. Ця квартира була отримана ще до розпаду СРСР, що можна перевірити у відкритих реєстрах.

Нерухомості немає також у жодної особи, чиї дані повинні бути внесені в мою декларацію, в тому числі у сестри і брата. Крім них, у мене є старший прийомний брат, з яким я не підтримую ніяких відносин протягом останніх чотирнадцяти років. І, щоб зовсім закрити цю тему, повідомляю, що ще до мого обрання депутатом мої батьки придбали ділянку землі розміром десять соток, які офіційно зареєстровані на ім'я моєї прийомної матері.

Сам я вже сімнадцять років живу в орендованих квартирах. У моїй останній декларації я цього не вказував, оскільки на момент заповнення декларації винаймав квартиру не сам; а на момент грудня 2015 року тимчасово не жив у цій квартирі, а мешкав в Ужгороді та Краматорську, де на той момент проводив значну частину свого часу в зв'язку з запуском патрульної поліції.

Щоб уникнути непорозумінь, вже готую звернення до НАЗК з проханням дати роз'яснення з цього приводу. У разі, якщо агентство вважатиме за необхідне, я вкажу орендоване житло в декларації.

У моїй декларації вказані 1/5 від 61 кв.м. квартири, в якій прописані моя прийомна мама, батько, брат і сестра

2. Рухоме майно. Протягом останніх одинадцяти років я вважав за краще їздити на мотоциклах, які регулярно ламалися або їх викрадали. Останній мотоцикл я продав влітку 2014 року, і відтоді ніяким іншим рухомим майном не володію. Щодо мого брата, він володіє автомобілем Dacia Logan, а у мого батька - ВАЗ 2104, 2004 року випуску.

При цьому одразу хочу повідомити, що зараз замислююся про купівлю автомобіля; коли і якщо це станеться, він буде офіційно зареєстрований на моє ім'я і, згідно з чинним законодавством, я подам відповідне повідомлення про істотну зміну свого майнового стану протягом 10 днів після придбання автомобіля, не чекаючи кінця звітного періоду.

На цьому все. Готовий відповісти на всі запитання, уточнення і коментарі по суті.

А всім "розслідувачам", невдахам і ланцюговим псам, які марно полюють за реєстрами і влаштовують стеження за членами моєї родини, пропоную знайти в собі сміливість визнати свої невдачі і пошукати більш захопливе і плідне проведення часу.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.