Премія за дурість. Хто зриває безвізовий режим

11 коментувати
Премія за дурість. Хто зриває безвізовий режим
Ми вже який рік вимагаємо у європейців безвізовий режим, а в цей час якийсь ідіот вирішує, що поспішати нікуди і рік ще можна почекати
Ідіотизм,  що не має меж. Ми вже який рік вимагаємо у європейців безвізовий режим для мільйонів пересічних громадян, доводимо, що ми не дикуни і цілком здатні запустити інститути боротьби з корупцією, а в цей час якийсь ідіот за спиною, злякавшись лише двох років тюремного ув'язнення за неправдиву декларацію, вирішує, що поспішати нікуди і рік ще можна почекати.
Втім, автора цих семи невинних слів у бюджеті - "але не раніше 1 січня 2017 року" - цілком можна нагороджувати премією Дарвіна.
Справа в тому, що бюрократична машина Верховної Ради влаштована таким чином, що при написанні законів або поправок не залишити слідів неможливо. У будьякого рядку фінального документа є автор. І підпис. В іншому випадку поява зайвих слів зі стелі - це, як мінімум, підробка, як максимум - фальсифікація, автор якої знову-таки відомий і фіксується.
І якщо в звичайному випадку - наприклад, не там поставили кому або забули вказати цифру, - помилку можна було б звалити на рядового співробітника апарату, в даному випадку очевидно, що це не прикра випадковість, а свідома зміна. З урахуванням впливу цієї дурості на процеси в країні, людина, що внесла цю поправку, повинна понести ще й політичну відповідальність.
Людина, що внесла цю поправку, повинна понести ще й політичну відповідальність
Підготував і вже сьогодні відправлю запити на керівництво апарату Верховної Ради і секретаріату бюджетного комітету з вимогою надати протокол засідання, на якому було ухвалено це рішення, а також тексти і підписні листи всіх поправок до проекту закону про Державний бюджет України на 2016 рік. Чекаю на відповіді, сподіваючись, що вони прийдуть трохи раніше 1 січня 2017 року. Країна повинна знати своїх героїв.
Ну і всі дружно чекаємо обіцяні міністром юстиції виправлення до держбюджету від імені Кабміну.
Текст публікується з дозволу автора.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.