Питання до Саакашвілі і не тільки

27 коментувати
Зараз важлива тверезість, а не сліпа віра одним або іншим. Справі це не допоможе

Міхеїлу Саакашвілі і його команді варто дати вичерпні відповіді на всі виникаючі питання. Відмовчуватися на звинувачення, висунуті сьогодні прокуратурою – не вихід. Цілком можливо, що матеріали, оприлюднені Юрієм Луценком, сфабриковані.

Але «фінансування Курченка» – той випадок, коли не хочеться гадати. Чи був Дангадзе довіреною особою Михайла? Чи були у нього або його оточення контакти з Сергієм Курченком? Чи отримувала команда Саакашвілі будь-яку підтримку з Російської Федерації?

Мовчання, гасла і ухильні відповіді неприйнятні. В умовах війни з Росією будь-які питання без відповідей, підозри чи факти, які неможливо пояснити, були б убивчими.

Те, про що говорить Міхеїл останні два роки, суспільство вимагало двадцять п'ять років до нього

Окремо я хотів би знати: чи дійсно соратники Міхеїла Саакашвілі в такому тоні і з таким ставленням говорили про акції 17 жовтня? Це важливо, оскільки для багатьох це виглядало зовсім інакше, і зовсім з іншими намірами вони виходили на площу.

Але і зводити все, що відбувається, до одного прізвища, не варто. Це не хвилювання на підтримку вождя, а результат недовіри і нерозуміння людей безлічі абсурдних кроків, спрямованих на дискредитацію опонентів і спроби виставити всіх, хто проти – або маргіналами, або ворогами народу. І все це на тлі безкомпромісної війни проти НАБУ, громадянського суспільства та ігнорування реальних сепаратистів – мерів багатьох міст на Сході, Труханова, Медведчука, і т.п.

Те, про що говорить Міхеїл останні два роки, суспільство вимагало двадцять п'ять років до нього, під час його співпраці з Петром Порошенком і вимагатиме далі. Вбити обурення мільйонів людей злодійством, корупцією і круговою порукою однією кримінальною справою неможливо. Ми це вже теж проходили.

Зараз важлива тверезість, а не сліпа віра одним або іншим. Справі це не допоможе.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.