Підозра Каська: у кращих традиціях Януковича

2 коментувати
Рядовий житель країни не розбирається, хто зараз в. о. Генпрокурора, за які квартири і в чому саме підозрюють Віталія Каська

Не хочеться нікого ідеалізувати, священних корів немає, і я впевнений, Віталій Касько сам все прокоментує.

Але, чорт забирай, невже після всього цього голова держави і його оточення дійсно вважають, що його рейтинг і підтримку косить Путін, війна, активісти або NYT?

Рядовий житель країни не розбирається, хто зараз в. о. Генпрокурора, за які квартири і в чому саме підозрюють Віталія Каська.

Але він точно пам'ятає, що це той самий підконтрольний президенту орган, який і пальцем не ворухнув, щоб затримати Сергія Клюєва, не пред'являє обвинувачення Юрію Бойко, "вичавив" із системи Давида Сакварелідзе, потім вирішив завести справу проти активістів і принагідно допитати посла США.

І ось тепер співробітник цього самого органу відстежив, підстеріг і висунув підозру колишньому заступнику генеральної прокуратури. Тому, який раніше відкрито виступив проти Віктора Шокіна.

І все це в кращих традиціях часів Віктора Януковича - опівночі в  неділю, заблокувавши особистий автомобіль якоюсь фарбою. (Що за маячня? Джеймса Бонда надивилися?)

Якщо це якісь геніальні PR-ходи команди, краще взяти паузу - сліпить.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.