Навіщо ми створюємо нову партію

6 коментувати
Наше покоління було свідком достатньої кількості розчарувань, щоб перервати нарешті це замкнене коло старої української традиції гетьманщини і взаємного знищення

Я хочу, щоб ви уважно це прочитали. В першу чергу я звертаюся до однодумців і близьких по духу, яких би я хотів бачити своїми партнерами і соратниками.

Я прекрасно усвідомлюю ваше розчарування політиками і політикою. Це не вина нашого покоління, а наслідок двох десятиліть системної дискредитації політики як частини суспільного життя і необхідного інструменту управління державою.

Так, ми всі, і громадянське суспільство в першу чергу, дало поштовх Майдану. Але політична система і система державного управління, як і раніше хвора недугами, якими страждала всі попередні двадцять п'ять років. З тією лише різницею, що чинити опір їм стали трішки більше, а єдиний осередок інфекції змінився множинними ерозіями.

Ми можемо ще довго "чортихатися", плюватися і зневажати політиків і політику, але людство не придумало інших інструментів – суб'єктами політичного життя є партії, а не оптимісти, групки реформаторів і цивільні платформи.

Я прекрасно усвідомлюю ваше розчарування політиками і політикою

Півтора роки тому, на перших позачергових виборах нам не залишили вибору: коротка кампанія, відсутність ресурсів, досвіду і відповідного законодавства не дозволили інституціювати сили Майдану і взяти повноцінну участь у політичній боротьбі.

Нам потрібно було пройти цей етап, щоб отримати свій досвід. Сьогодні ми вирішили об'єднати наші зусилля.

Нова політична сила буде створена на основі партії "ДемАльянс".

9 липня 2016 року пройде з'їзд оновленої партії, на якому буде затверджено новий статут та програмні документи партії. Там же будуть узгоджені всі питання щодо ребрендингу.

Дата публічної презентації ідеології та програмних цілей буде оголошена за результатами з'їзду. На даний момент рамковим документом є раніше опублікований Маніфест групи "Реформи мають бути справжніми".

Окремо хотілося б чесно і відкрито сказати про наших однодумців, які об'єдналися в інші команди. Так, у нас є розбіжності, але вони стосуються швидше підходів, а не цілей. Безумовно, такий поділ зусиль неправильний і неефективний. Мені здається, що наше покоління було свідком достатньої кількості розчарувань, щоб перервати нарешті це замкнене коло старої української традиції гетьманщини і взаємного знищення.

Це хвороби дитинства.

Шлях буде складним, але я вірю, ні, я знаю, що ми переможемо. І навіть раніше, ніж сподіваються наші прихильники, і набагато раніше, ніж бояться наші вороги.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.