Нам не потрібно чекати указки президента

0 коментувати
Запам'ятайте цей номер #6773

Можливо, це найкоротший і найреволюційніший законопроект цього скликання.

У парламенті зареєстрований законопроект про скасування депутатської недоторканності в існуючому вигляді. Під документом підписалися 158 народних депутатів, які представляють усі парламентські фракції та групи, крім Опозиційного блоку і Радикальної партії.

Законопроект скасовує ч. 2 ст. 80 Конституції України, залишаючи в минулому повну недоторканність народних депутатів.

Замість нині чинного імунітету ми пропонуємо впровадити так званий індемнітет - захист депутата від переслідувань тільки при виконанні службових обов'язків.

До речі кажучи, одного разу Україна вже висловлювала свою думку про скасування депутатської недоторканності. На референдум 2000 року 89% виборців висловилися за. Але влада і тоді, і сьогодні ігнорує цю думку.

Президенти, прем'єри і опозиційні політики продовжують спекулювати на цій темі, атакуючи парламент і забуваючи про свої обіцянки, як тільки самі стають депутатами.

Нам не потрібно чекати указки президента або кого б то не було. Ми можемо самі прийняти потрібне суспільству рішення.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.