Найсумніше в історії з "чорною касою"

9 коментувати
Мовчання влади більше схоже на залучення підозрюваних до торгу, ніж на боротьбу з корупцією

Вирішив зібрати підписи у Верховній Раді під вимогою до СБУ та НАБУ опублікувати всі наявні матеріали так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів.

Адже найгнітючіше в цій історії полягає в тому, що поки журналісти публікують наявні у них фрагменти на відкритих ресурсах, офіційні органи сором'язливо натякають на існування ще більших архівів, але мовчать. І давайте скажемо чесно: це мовчання більше схоже на запрошення підозрюваних до торгу, ніж на боротьбу з корупцією.

Не впевнений в тому, що слідчим і оперативникам вдасться домогтися кримінальної відповідальності по відношенню до фігурантів цих списків, але переконаний в неминучості політичної відповідальності. Мені здається, після всього, що сталося в країні з вини цієї партії, ця інформація не може залишатися закритою і повинна бути розголошена.

Я дуже обережно дозволю собі нагадати, що, наприклад, в період декомунізації Інститут національної пам'яті Польщі домігся публікації списків громадян, які співпрацювали з органами держбезпеки, включаючи агентурні клички і подробиці їх діяльності. І, власне кажучи, в цьому списку, крім інших, опинилися президент та прем'єр Польщі - брати Качинські, судді і спікери Верхньої і Нижньої палат парламенту.

Потрібно, щоб в Україні не було майбутнього у політиків, які можуть привести до появи вулиць ім. Януковича

У декомунізації ми вже маємо деякі успіхи. Але я б не зміг відповісти, що важливіше: перейменовувати старі вулиці або зробити все, щоб в Україні не було майбутнього у політиків, які можуть привести до появи вулиць ім. Януковича, Чечетова та Єфремова.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.