Мінськ – це зрада наших солдатів

9 коментувати
Мінськ – це зрада наших солдатів
Невже США і ЄС, які не визнають вибори, наприклад, у мирній Білорусі, готові визнати вибори в охопленому терористами Донецьку?

Мінськ, який нам пропонують – це зрада наших солдатів. Це все, що я хотів сказати про переговори і партнерів.

Мінський процес, як виявилося, кожен бачить по-своєму. Україна по-своєму, Росія по-своєму, європейці по-своєму, Штати по-своєму. Але під час підписання Угод лише одна з цих сторін – Україна – щогодини втрачала своїх солдатів на фронті.

І тепер, через два роки безперервних обстрілів, нам знову пропонують під дулом тих же автоматів поміняти Конституцію і дати особливий спосіб самоврядування двом окупованим територіям.

Все це нам пропонують без забезпечення будь-якої відчутної безпеки – там як і раніше залишаються російські війська і озброєння, а ми не маємо доступу до кордону. Не тільки ми, але й місія ОБСЄ, що передбачено Угодами.

Ми повинні всі разом довести, що Мінськ провалився з вини Росії

У мене просте запитання: невже США і ЄС, які не визнають вибори, наприклад, у мирній Білорусі, готові визнати вибори в охопленому терористами Донецьку?

Ну і найголовніше. Переконаний, єдине, що може призвести до підписання Мінських угод на зрадницьких умовах – розкол між нами всередині країни. Я можу по-різному ставитися до Петра Порошенка та підписання ним угоди в січні 2015 року, але я впевнений, що і він, і всі наші представники в Мінській групі відстоюють загальний інтерес. Ми повинні всі разом довести, що Мінськ провалився з вини Росії. Це медичний факт, на який чомусь вирішили закрити очі.

Якщо ж в чиюсь нездорову голову прийде ідея прийняти насильницькі умови Мінська, я буду першим, хто вийде на вулиці Києва.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.