Ми заслужили безвізовий режим

8 коментувати
Як народ, як країна і як держава

Я не знаю, коли ми отримаємо безвізовий режим з Європейським Союзом. Але я впевнений, що ми його заслужили. Так, багато чого було втрачено з нашої вини - поки бюрократичний апарат і політичний клас в Україні розгойдувався на виконання виставлених Європою умов, кон'юнктура в країнах Євросоюзу змінилася, і тепер нам буде набагато складніше.

Але треба бути чесними до кінця і в іншому: позиція ЄС щодо України не дуже щира. Ми виконали всі виставлені умови за всіма пунктами дорожньої карти. Перелік цих умов збільшувався, терміни відтягувалися, і Україну точно ніхто не попереджав про якусь умовність безвізового режиму.

Відверто кажучи, мені все одно, що обіцяв Петро Порошенко. Він не міг давати якісь обіцянки, оскільки не був учасником процесу і не мав таких гарантій. Точно так само він не міг гарантувати виконання Мінських угод, не отримавши згоди на зміну Конституції у парламенту, також він не міг знати, куди поверне бюрократичний апарат ЄС.

Позиція ЄС щодо України не дуже щира

Це не історія з невиконаними обіцянками, а банальний популізм. Чесна і відкрита розмова з власним народом дала б куди більше підтримки, розуміння і єдності, ніж намагання видавати бажане за дійсне. Тому що, ще раз повторюся, я щиро вважаю, що ми заслужили безвізовий режим - як народ, як країна і як держава.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.