Мартиненко. Третій пішов

3 коментувати
Мустафа Найєм: За три роки таких прецедентів не було ні в ГПУ, ні в СБУ, ні в Фіскальній службі

Мустафа Найєм: За три роки таких прецедентів не було ні в ГПУ, ні в СБУ, ні в Фіскальній службі

Ці хлопці знали, на що йдуть, але були впевнені, що все буде як завжди

Микола Мартиненко став третім після Олександра Онищенка і Романа Насірова високопоставленим політиком, який, будучи безпосереднім партнером діючої влади, отримав підозру від правоохоронних органів.

Можна довго іронізувати, жартувати і мудрувати, але це, нехай і маленькі, але кроки вперед, а не назад. Ще раз спасибі за роботу співробітникам НАБУ і САП, і їх керівникам - Артему Ситникові і Назару Холодницькому.

Ну і факт залишається фактом: за три роки таких прецедентів не було ні в ГПУ, ні в СБУ, ні в Фіскальній службі. Тих самих органах, які хваляться досвідом, бойовим загартуванням і прямим телефонним зв'язком із главою держави...

А щодо самих "героїв", що попалися, пишу абсолютно без зловтіхи. Ці хлопці знали, на що йшли, але були впевнені, що все буде як завжди.

І, власне кажучи, буде чи не буде, ще невідомо - у цієї гідри є дивовижна здатність до відновлення, яка в поєднанні з судовою системою може витягнути з киплячого котла навіть насильника.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.