Коли скасують депутатську недоторканність

1 коментувати
Обмежити недоторканність виявилося складніше, ніж винайти електромобіль

Тільки на моїй пам'яті інститут депутатської недоторканності обіцяють скасувати вже майже двадцять років. За цей час я закінчив школу, пішов в інститут, закінчив інститут, пішов на роботу, у мене з'явився син... А на бордах все ті ж гасла.

Обмежити недоторканність виявилося складніше, ніж скасувати поправку Джексона-Веніка, прийняти Obama Care, винайти електромобіль і увійти в еру роботів.

Але це неминуче. Рано чи пізно це станеться.

Насправді ми за півкроку від цього.

У 2015 році парламент вже проголосував закон про скасування інституту депутатської недоторканності. (На фото – та сама стаття, зміна якої може змінити багато в українському парламентаризмі).

19510395_10210151936420946_5025499220038051605_n

Диявол крився в "деталях". У тому ж документі була закладена норма про недоторканність суддів. Конституційний суд закон повернув, і тепер ми всі заручники пов'язаності цих двох норм.

А поки ми лупаєм сю скалу фрагментарно. Регламентний комітет Верховної Ради буде обговорювати подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності:

3 липня – Євгенія Дейдея
4 липня – Олеся Довгого
5 липня – Андрія Лозового
6 липня – Максима Полякова
7 липня – Борислава Розенблата

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.