Яресько час визначитися

1 коментувати
Команди президента і прем'єра шантажують один одного Наталією Яресько

Затягування і нескінченні дискусії навколо нового прем'єр-міністра і уряду зводяться до двох ключових страхів команди Петра Порошенка і чинного прем'єр-міністра Арсенія Яценюка: страху перед втратою контролю над потоками і страху перед відповідальністю.

Простіше кажучи, кожна з команд боїться опинитися в ситуації, коли відповідальність доведеться нести їй, а заробляти гроші, політичні бали і рейтинги буде хтось інший.

У свідомості більшості учасників переговорів від обох сторін повноваження – це, в першу чергу, можливість контролювати фінансові потоки, а відповідальність - це небажане, побічне явище, що сприймається, скоріше, як покарання, а не як виклик і можливість щось зробити.

Тому обидві сторони намагаються знайти якийсь умовний баланс розподілу відповідальності і потоків, в надії, що потім відповідальність вдасться звалити на конкурента. Саме цей поділ і політичне шулерство вони називають компромісом.

Для них відповідальність - небажане, побічне явище

Допустити варіант, що уряд можуть очолити люди, які максимально відкинуть від потоків обидві команди і візьмуть на себе всю повноту відповідальності, їм приходить в голову. Якщо бути точніше, вони цим варіантом один-одному погрожують. І, якщо я правильно все розумію, цей шантаж вони умовно називають урядом Наталії Яресько.

Думаю, Наталії Іванівні час самій визначитися: далі залишатися картою в руках двох команд або вийти з замкнутого кола, звернувшись нарешті до тих, для кого все це робиться - до суспільства, публічно оголосивши свою команду і програму.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.