Як ми вночі бюджет приймали

коментувати
Як ми вночі бюджет приймали
Зелена кнопка все одно не тиснеться

Третя година ночі. Видали Держбюджет. Веселий.

Наприклад, мільйон доларів (24 млн. грн.) на проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні "Будь вільним!". Для порівняння, на забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів виділено 8 млн. грн (~$330 тис)

Витрати на Вінницьку ОДА найбільші в країні - 169 млн грн. Більше за Київську (165,2 млн) і за найбільшу область - Одеську (158,8 млн).

Витрати на Державне управління справами (ДУС) - 1,2 млрд. грн., а на діяльність всього парламенту - 933 млн. грн.

Процвітає і агентство Нацпроектів нашого давнього товариша в засланні Владислава Каськіва - 186,9 тис. грн (з них фонд заробітної плати - 106 тис).

Ну і продовжуємо скромно святкувати ЄВРО-2012 - на підготовку (!) чемпіонату - 136,7 тис. грн. З яких 86 тисяч - зарплата загублених у часі та просторі працівників.

Загалом, це як казка на ніч від уряду. Єдине спасибі - залишили нормальні оклади Національній поліції. Але зелена кнопка все одно не тиснеться.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.