Наближається перезавантаження. Що буде після відставки Абромавичуса

12 коментувати
Третій Майдан станеться не на вулицях, а в коридорах влади і під куполом парламенту. І робитимуть його нові політики

Третій Майдан станеться не на вулицях, а в коридорах влади і під куполом парламенту. І робитимуть його нові політики

Розпад уряду і втеча членів Кабміну з будинку на Грушевського - це перші ознаки змін

Минуло вже чимало часу з моменту, коли міністр звинуватив заступника глави президентської фракції в корупції. Знаєте, що зараз відбувається?

Ви думаєте, хтось почав думати, як це пояснити суспільству? Чи, може, комусь спало на думку попросити вибачення, скласти повноваження і дочекатися кінця слідства? Чи, може, вони перелякано бігають і показують один одному заяву послів? (Ну, тому що мова йде про довіру до всієї системи, до країни, до держави, а не до конкретного прізвища!) Чи, може, хтось там нагорі грюкнув кулаком по столу і сказав: "Дістало"?

Ні. Вони домовляються. Вони досі вірять, що з цього можливо вийти без втрат і вдати, що нічого не сталося. Вони щиро думають, що першу за два роки спільну заяву послів країн-донорів - це не більше, ніж пост у фейсбуку. Розсмокчеться. "Завтра знову зійде сонце і все буде, як і раніше, треба просто домовитися, і все буде добре". Тільки домовлятися вони будуть не з людьми, не з парламентом, не з суспільством, а між собою.

Спочатку був міністр транспорту Пивоварський. Тепер міністр економіки Айварас. Вони пішли не тому, що корупційні скандали були навколо них; не тому, що сталася якась катастрофа, і не тому що їх звинуватили в державній зраді. Вони пішли тому, що поки хтось намагався хоч щось зробити (нехай неефективно і повільно), інші за їхніми спинами крали і займалися договірняками.

Спочатку був міністр транспорту Пивоварський. Тепер міністр економіки Айварас

Розпад уряду і втеча членів Кабміну з будинку на Грушевського - це перші ознаки майбутнього перезавантаження. Я говорив багато разів про це і повторюся ще раз - третій Майдан станеться не на вулицях, а в коридорах влади і під куполом парламенту. І робитимуть його нові політики, втомлені і злі від того, що спочатку їх штовхали в спину, називаючи технократами і вимагаючи реформ, а потім зв'язали по руках своїм безволлям і небажанням прощатися зі старими схемами.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.