Договірняки у Раді. Генпрокурора погоджують з регіоналами

7 коментувати
Я не хочу і не буду нести відповідальність за рішення, які простіше погоджувати з "колишніми" регіоналами і командою Черновецького, ніж з тими, з ким потрібно сперечатися

Я голосував проти закону про Генпрокуратуру. Не тому, що мені не подобається Юрій Луценко. У нього є свої сильні і слабкі сторони. Але ж мова йде про важливе державне рішення, і просто подумайте: менше, ніж за два роки, рівень абсурду в країні досяг того рівня, коли Олесь Довгий, якого в 2008 році підопічні міністра внутрішніх справ Юрія Луценка викликали на допит, через вісім років гарячково бігає по залу, щоб зібрати голоси за призначення того ж Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора.

Коли Віталій Хомутинник, який у тому ж 2008 році публічно заявляв, що він і його колеги з Партії регіонів стурбовані безпекою своїх родин, тому що бояться погроз міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, через ті ж вісім років гарантовано віддає за генпрокурора Юрія Луценка половину голосів своєї групи.

І, напевно, ні в кого немає ілюзій, що обидві ці людини - і Довгий, і Хомутинник здійснюють ці подвиги безкоштовно, виключно з ідейних міркувань.

Я готовий нести відповідальність за спільний вибір команди, за непопулярні і навіть за вимушені кроки. Але я не хочу і не буду нести відповідальність за рішення, які простіше обговорювати і погоджувати з "колишніми" регіоналами і командою Черновецького, ніж з тими, кому потрібно пояснювати, з ким потрібно сперечатися, з ким важко і у кого, окрім гаманця і сімейного бюджету, є якісь цінності і принципи.

І останнє про минулу добу.

Чому ми повинні бути вдячні за нового генпрокурора ділкам та хамелеонам, що осміхаються?

Юрій Луценко - найкраще, що може собі дозволити Петро Порошенко або, якщо хочете, оптимальне, в його розумінні, що він може запропонувати суспільству. З цим можна сперечатися, можна не приймати, засуджувати, але це так.

Але, чорт візьми, я не розумію, чому до цього повинні бути причетні колишні "регіонали", спонсори Януковича, партнери Курченко, Арбузова і Черновецького. Чому ми повинні бути вдячні за нового генпрокурора ділкам та хамелеонам, що осміхаються та бравують підкилимними договорняками? Навіщо, якщо в залі цілком достатньо цілком адекватних депутатів? Чому потрібно шукати компроміс з тими, а не з цими?

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.