До НАБУ прийшли. Тепер чекаю обшуків в СБУ

3 коментувати
Проводити обшуки в НАБУ і не прийти з цим же в Службу безпеки - це, як мінімум, абсурд, а як максимум - ознака вибірковості

Обшук в НАБУ за ступенем абсурдності і нерозуміння суспільної реакції і резонансу нагадує листи Ріната Кузьміна президентові США Бараку Обамі.

Для розуміння, обшук - це слідча дія, яка провадиться у разі, якщо є обгрунтовані докази загрози втрати даних, інформації або доказів. Іншими словами, у підопічних Юрія Луценка були підозри, що підлеглі Артема Ситника можуть з'їсти або знищити матеріали справи та іншого виходу, крім як обшук, не було. Якщо такі докази були, було б непогано ознайомити з ними все суспільство.

І, власне, щодо самого прослуховування. Левова частка негласного прослуховування абонентів (в тому числі незаконного) здійснюється єдиним органом - Службою безпеки України. Згідно з законом, тільки вони мають право на утримання і використання відповідної технічної бази.

У реальності це виглядає так: слідчий прокуратури або будь-якого іншого органу звертається до суду з клопотанням про негласне прослуховування абонента. Суд, розглянувши матеріали, виносить ухвалу, яка передається в Службу безпеки України і вже там організовується саме прослуховування. Таким чином, всі матеріали по кожному випадку є і в суді, і в Службі безпеки, і в органі, який ініціював прослуховування. Тому проводити обшуки в НАБУ і не прийти з цим же в СБУ - це, як мінімум, абсурд, а як максимум - ознака вибірковості.

Чекаю обшуків в СБУ. Там справи і судові ухвали про незаконне прослуховування тисяч українців.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.