Чим Моторола кращий за бен Ладена?

5 коментувати
У справі Аль-Каїди було куди більше політики, але бен Ладен був найбільш розшукуваним злочинцем у базі Інтерполу. А Моторолу в розшук оголошувати відмовилися

Мало хто в курсі, що Арсен Павлов (Моторола) досі не оголошений в міжнародний розшук по лінії Інтерполу. Навряд чи міжнародний розшук на щось сильно вплинув би, але факт залишається фактом.

У 2014 році росіянин Арсен Павлов сам під запис зізнався в тому, що розстрілював українських полонених. У травні минулого року моніторингова група Amnesty International також повідомила про наявність, як мінімум, п'яти свідків того, як Павлов вбив полоненого захисника донецького аеропорту Ігоря Брановицького.

Україна в минулому році офіційно звернулася до Інтерполу з вимогою включити Павлова в список розшукуваних осіб. Тепер увага: у червні цього року Інтерпол офіційно відмовив у розшуку росіянина Павлова, мотивувавши це тим, що висунуті йому звинувачення носять політичний характер.

На тому світі Моторола може абсолютно відверто кепкувати зі свого колеги Усами бен Ладена

Тобто, озброєний до зубів іноземець відкрито воює на території чужої країни, це знімають всі телеканали світу, там же він відкрито і публічно говорить, що йому все "пох..й", і взагалі він розстріляв вже п'ятнадцять осіб, а в Інтерполі досі щиро переконані, що українська влада переслідує його за політичними мотивами.

На тому світі Моторола може абсолютно відверто кепкувати зі свого колеги Усами бен Ладена: у справі Аль-Каїди було куди більше політики, і, тим не менш, бен Ладен був найбільш розшукуваним злочинцем у базі Інтерполу.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.